KONST / Litografier / Färglitografi 17309225
nr 1730 9225
Jonas Glock
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 38/185. Färglitografi, bildmått: 21x30 cm, yttermått inklusive ram: 43x50 cm
Jonas Glock, svensk målare, grafiker, arkitekt och skulptör född 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 20:09:45
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Jonas Glock
Läs mer om Jonas Glock